ATIX OÜ

prindi

Meie missiooniks on põnevate ning kauakestvate mänguväljakute ja „skateparkide“ ehitamine igas vanuses lastele nende igakülgse füüsilise arengu tagamiseks.


Pakume professionaalset kliendinõustamist alates mänguväljaku või „skatepargi“ idee tekkimisest kuni mänguvahendite tarne ning paigalduseni.


Tagamaks maksimaalselt parimat lõppresultaati on meie koostööpartneriteks KOMPAN A/S Taanist, COROCORD RAUMNETZ GmbH Saksamaalt ja RHINO-RAMPS (Saunaco N.V.) Belgiast.


Ettevõtte paindlik hinnapoliitika võimaldab pakkuda kvaliteetmänguväljaku või „skatepargi“ elemente mõistlike hindadega, konkureerides sealjuures edukalt ka kodumaiste tootjatega.


Mänguväljakute osas on meie partneriks kogu maailmas hästi tuntud tootja KOMPAN A/S, peakorteriga Taanis. KOMPAN toodete disain on ainulaadne ning toodete kvaliteet vastab kõrgeimatele nõuetele. Tootevalikust leiab tooteseeriad MOMENTS, ELEMENTS, GALAXY, NATURE, BLOQX, CITYLIFE, FREEGAME, lähiajal lisanduvad tootevalikusse ka X-ERCISE õuetrenažöörid ning ülimoodne ICON seeria.


Mastaapsete mänguväljakute üks atraktiivsemaid vahendeid on ruumilised ronimisvõrgud, mida toodab Saksa tootja COROCORD RAUMNETZ GmbH. COROCORD on ruumiliste ronimisvõrkude looja ning alati valdkonna juhtiv tootearendaja. COROCORD suurest tootevalikust leiab ruumilise ronimisvõrgu alates 3m kõrgusest kuni 13,5m kõrguse hiiglaseni. Lisaks sellele on tootmises hulk eritooteid, näiteks uus tooteseeria PARKOUR.


RHINO-RAMPS (Saunaco N.V.) Belgiast on meie partner „skateparkide“ ehituses. RHINO-RAMPS „skatepargid“ on kõrgtehnoloogilised, eriti vastupidavad tooted. RHINO-RAMPS „skatepargi“ elemendid on eriti tugevad, mõeldud aastaringseks kasutamiseks välistingimustes. „Skatepargi“ rajamisel abistame klienti tipptasemel projekti loomisega, mille koostab tehase projekteerija, kes on ka ise aktiivne ekstreemspordi harrastaja.


Kõik ATIX OÜ poolt pakutavad mänguväljaku elemendid on sertifitseeritud ning omavad EN1176 standardi vastavussertifikaate.


ATIX OÜ on registreeritud Majandustegevuse Registris, reg. nr.: EEH003636

 

ATIX OÜ käibemaksukohuslase reg. nr.: EE101249715 (VAT reg. nr.)

 

ATIX OÜ reg. nr.: 11530971

 


Parimate soovidega
ATIX.EE