KOMPAN

prindi

KOMPAN näeb maailma läbi mängu.


35 aastat tagasi oli noor kunstnik Tom Lindhardt Wills tunnistajaks sündmusele, mis muutis laste mängumaailma. Üks tema erksavärviline, suur skulptuur oli paigutatud uude elamukvartalisse lisamaks värvi „halli“ ümbruskonda. Avastades, et lapsed on rohkem huvitatud mängimisest skulptuuril mitte selle imetlemisest, alustas ta lastele suunatud mänguvahendite – KOMPAN mänguväljakute loomist.


Tänapäeval on KOMPAN maailma juhtiv spetsialist mängulahendustes kõigile eagruppidele – ja globaalne kasv jätkub. Ühiskond tervikuna omab paremat arusaamist mängu tähtsusest, mis liitub loomupäraselt õppimise, tervise- ja sotsiaalse arenguga.


KOMPAN usub, et iga inimene on unikaalne ja omab õigust mängimisele. Mäng on elu, parem elu. Seda kutsub KOMPAN mänguliseks eluks – „Playful Living“ ja nagu ka KOMPAN logo „Homo Ludens“ – mängiv inimene on keskmeks kogu tegevusele.


Mäng on üks loomulikumaid asju maailmas. See annab lastele võimaluse kasvada ning õppida, samal ajal lõbus olemisega.


Seepärast arendab KOMPAN kirglikult mänguvõimalusi, selliseid mänguväljakuid, kuhu lapsed tahavad üha uuesti ja uuesti tagasi minna. Kus lapsed saavad kasutada oma mõistust samapalju kui oma käsi ja jalgu.


Mänguväljaku arendamine peab pakkuma pikaajalise investeeringu tasuvuse. Kuigi miski ei kesta igavesti on KOMPAN mänguvahendid projekteeritud kestma kaua. KOMPAN tehased omavad ISO9001 ja ISO14001 sertifikaate, pakkudes väga häid garantiitingimusi. KOMPAN tooted vastavad standardite nõudmistele vähendamata mängulist väärtust.


KOMPAN tootevalikus on kolm seeriat – MOMENTS, FREEGAME, NATURE, mis valmistatakse osaliselt puidust. Kuna KOMPAN on sotsiaalselt ja keskkonnaalaselt vastutustundlik ettevõte, siis on eeltoodud tooteseeriad FSC (Forest Stewardship Council) poolt sertifitseeritud alates 2005 aastast.


KOMPAN on FEPI (Federation of the European Play Industry) liige. See organisatsioon esindab Euroopa juhtivaid mänguväljakute vahendite tootjaid. FEPI põhifookuseks on lapsed, kliendid, ühiskond ning ärieetika.