Meist

Olete sattunud õigele kodulehele kui soovite rajada kaasaegset, tavalisest erinevat ning vastupidavat ja turvalist mänguväljakut või skeitparki.

Meie eesmärgiks on rajada mänguväljakuid ja skeitparke, mis on atraktiivsed lastele ja millede hoolduskulu on Tellijale võimalikult madal.

Atix OÜ on asutatud aastal 2008, meie vastutavatel spetsialistidel on avalike mänguväljakute rajamise kogemus aastast 2002. 

Atix mänguväljakud on moodsa disainiga ning kaasaegse tehnilise teostusega ning vastavad avalikele mänguväljakutele kehtivale standardile EVS-EN1176 ning EVS-EN1177, st. on sobivad avalike mänguväljakute rajamiseks ja on ohutud lastele.

Meie ettevõte esindab mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärke mis on olnud laste ja noorte kaaslasteks juba aastakümneid. Lisaks oleme kaasanud ka parimaid Eesti tootjaid.  

Lisaks mänguväljakute rajamisele saame Teid aidata mänguväljaku idee tekkimise järgselt olles abiks juba projekteerimisel.

Kui mänguväljak on rajatud, siis vajab see ka hooldust. Ka selles on meie spetsialistidel pikaajaline kogemus ning ala standardite põhjalik tundmine.

Tondiraba KOMPAN XL Castle

Ehitasime suvel Tallinnas Tondiraba pargis ühe vinge lossi KOMPAN XL Castle

Tondiloo park Lasnamäel

Tondiloo park asub Linnamäe tee ja Kivila, Kärberi tänava vahelisel haljasalal. Park on üks osa Lasnamäe rohevööndist, mis läbib linnaosa asumeid Kadriorust Pirita jõeoru maastiku­kaitse­alani. Ajalooliselt on siinsed alad kulunud Kuristiku küla koosseisu, kus olid talude suured põllu­maad.

Priisle park

Priisle park